Diskusní klub mladých CČSH (DKM)

Kategorie: Aktivity NO
Zveřejněno 16. 3. 2014 20:30

dkmV kostele sv. Mikuláše se před nedávnou dobou zrodil nový projekt - Diskusní klub mladých CČSH (DKM). Klub má za cíl pravidelně shromažďovat mladé lidi z církve i mimo ni a přimět je k zamyšlení, otevřené diskusi, sdílení a především vyjádření jejich názorů. Vždy diskutujeme nad aktuálními tématy za účasti hostů, kteří se tématu věnují a mají k němu co říci.

dkm etika v médiíchNa dosavadních dvou setkáních jsme diskutovali nad tématy: Sociální sítě v našem světě a (Ne)smysl ekologie. Tentokrát se účastníci mohou těšit na diskusi nad tématem Etika v médiích. Scházíme se pravidelně jednou v měsíci, obvykle poslední úterý v 18:30.

Touto cestou bych Vás chtěla poprosit o pomoc při propagaci našeho projektu. Prosím informujte o našem projektu ve Vašich náboženských obcích. Srdečně zveme všechny mladé lidi, kteří mají chuť vyjádřit svůj názor a diskutovat.

V příloze najdete pozvánku na třetí setkání klubu, které se bude konat v úterý 25. 3. 2014 v 18:30.

Pozvánky na další setkání budou vždy vyvěšeny na webových stránkách diecéze (www.ccshpraha.cz) a náboženské obce (www.svmikulas.cz). Sledujte také náš Facebook: www.facebook.com/diskusniklubmladych

Se srdečným pozdravem a přáním Boží blízkosti v postním čase

Nelli Číšková
zmocněnkyně DR
kostel sv. Mikuláše

pdfPlakát ke stažení

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)
Krátký odkaz na článek (shURL): http://www.ccshpraha.cz/