LOVOSICE - Noc otevřených koncertů

Kategorie: Aktivity NO
Zveřejněno 12. 9. 2011 13:53

noc_ok_01_s.jpg   V půl desáté večer se v našem sboru sešlo neuvěřitelné množství lidí, aby si poslechli noční koncert...
     28. května se otevřel pro veřejnost také náš sbor v Lovosicích. Po celý den se lidé přicházeli podívat na kostel, který mají v sousedství a který, jak velmi často říkali, vůbec neznají. Ve tři hodiny odpoledne zahájily kulturní program sestry Kateřina a Nikol Stojanová ve svém krátkém vystoupení, v 19 hodin zazpívala paní Dana Krausová z Prahy. Její mimořádný pěvecký výkon byl odměněn velikým potleskem. Tento den pak uzavřel koncert pěveckého sboru In flagranti z Lovosic, který začínal v půl desáté a na který přišlo pro pravidelné návštěvníky neuvěřitelné množství lidí. Tak plný kostel se velmi často nevidí. Celkem se přišlo podívat a poslechnout si komentovanou prohlídku asi 150 lidí.

V poslední době se v našem sboru konalo několik kulturních akcí, ať už to byly koncerty nebo výstavy, a všechny měly mimořádný úspěch. Musela jsem mnoha tázajícím slíbit, že budeme pokračovat, a tak se hned na podzim uskuteční další výstava ručních prací a v adventním čase máme naplánováno několik koncertů.
                                                                                         Náboženská obec CČSH v Lovosicích Libuše Mikušková
noc_ok_01_s.jpg  noc_ok_02_s.jpg  noc_ok_03_s.jpg 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)
Krátký odkaz na článek (shURL): http://www.ccshpraha.cz/