Nabídka rekonstrukčních prací - CAMP Zvánovice

Kategorie: Aktivity NO
Zveřejněno 12. 2. 2014 19:55

zvanoviceNabídku Leoše Leoše Princla, která je směrována nejen na fary, které potřebují rekonstruovat, zprostředkovala sestra ThDr. Lenka Selčanová. Píše: "Osobně se mohu za pana Princla zaručit, je věřící, znám jej osobně a s lidmi pracovat umí."

Nabídka Komunitního centra Zvánovice, o.s.

Potřebujete někde něco vyklidit, odbourat starou část domu a připravit chalupu, faru k rekonstrukci? Potřebujete píď po pídi opravovat některé chátrající části domu? Už Vás dlouho štve zarostlá zahrada nebo potřebujete vykácet porost? Zbavíte se starostí a pomůžete dobré věci. Rozpočet dle dohody, smluvní ceny.

Malý tým 3 - 4 pracovníků (zedník, malíř,...). Partu vede Leoš Princl, bývalý podnikatel a zakladatel několika zajímavých projektů. Leoš Princl se zabývá misijní prací a pomáhá lidem v tísni, kteří chtějí se sebou, svými vztahy něco udělat. Založil nedávno novou komunitu (pod obč. sdr. Komunitní centrum Zvánovice), která se živí vlastní prací. Bydlíme spolu v jednom objektu. Pracujeme rychle. Před časem jsme dokončili likvidaci 3 bytů v Praze, kde jsme likvidovali podlahy, koupelny, oklepali omítku až na cihlu a nemáme další práci.

Hledáme práci kdekoli po republice i v zimě i v nepříznivých podmínkách, zařídíme se. Stačí kůlna, garáž, kde by se dala instalovat kamínka. Zajímají nás jakékoli úpravy zahrad, bourání, vyklízení, štípání dříví, stavební úpravy, úklid, kopání, stěhování... Můžeme v případě potřeby zajistit i navazující řemesla nebo víc lidí.

KOMUNITNÍ CENTRUM ZVÁNOVICE, o.s.
projekt CAMP Zvánovice
www.facebook.com/campzvanovice
www.jobteam.cz

účet: 2000509682/2010
IČ: 0022672427
Leoš Princl,
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Mobil: 603 207 150

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 4.83 (3 hlasů)
Krátký odkaz na článek (shURL): http://www.ccshpraha.cz/