Setkání křesťanů zemí střední Evropy ve Wroclawi 4. - 6. července 2014

Kategorie: Aktuality
Zveřejněno 7. 2. 2014 10:43

Milé sestry a bratři v Kristu. Zveme Vás a členy Vašich náboženských obcí na velkou událost středí Evropy, která se bude konat v červenci ve Wroclawi (Polsko). Přestože je připravována na dobu, kdy mnozí věřící žijí událostmi spojenými s osobností M. J. Husa, velice bychom uvítali, pokud by se do Wroclawi vypravila skupinka věřících i z naší církve. Je to již deváté Setkání křesťanů a je očekáváno kolem 4000 návštěvníků z Polska, Německa, Česka, Slovenska, Maďarska, Rakouska a mnoha dalších zemí.

Zváni jsou všichni, bez ohledu na jazyk, národnost či konfesi. Heslo letošního ročníku zní: Svobodni v Kristu a cílem setkání je mj. poděkovat za 25 let svobody ve střední a východní Evropě, promýšlet hodnoty, které přinesla společenská situace po r. 1989, uvažovat o výzvách, společně slavit a posilovat se ve víře.

Informace k přihlášení: Všichni účastníci se musí přihlásit elektronicky. Formuláře k přihlášení najdete na webu http://www.wroclaw2014.net (v NJ, AJ a PJ). Poslední termín přihlášení je 31. března 2014. Kompletní informace k přihlášení naleznete také zde: http://www.e-cirkev.cz/clanek/3901-Podrobne-informace-k-Setkani-krestanu-zemi-stredni-Evropy-Wroclaw-2014/index.htm https://www.facebook.com/events/493574687418538/?fref=ts Tímto také děkujeme Českobratrské církvi evangelické, že se za všechny české církve ujala koordinace přihlášek. Účastnický poplatek – dotovaná cena (v ceně je ubytování, strava od pátku večer do neděle ráno a jízdenka na celý víkend po Wroclawi) dospělí 960 Kč (EUR 50), studenti, nezaměstnaní 415 Kč, děti do 12 let zdarma. Ubytování: Pokud si při přihlášení objednáte ubytování, počítejte s noclehem na VŠ kolejích, které jsou nedaleko Haly století, v níž se koná hlavní sobotní program. Bližší informace dostanete během června e-mailem (viz informativní příloha v pdf). Doprava není zahrnuta v poplatku, ale v úvahu připadá domluva a zorganizování společné cesty (viz webové stránky uvedené výše s kompletními informacemi k Setkání). Konktakt na koordinátory Českobratrské evangelické církve: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefonicky na 224 999 215.

docxInfo k přihlášení Wroclaw.docx

pdfLeták.pdf

docxPozvani ekumena.docx

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)
Krátký odkaz na článek (shURL): http://www.ccshpraha.cz/