Orgány diecéze

Kategorie: O nás
Aktualizováno 29. 10. 2020 9:31

DIECÉZNÍ RADA (funkční období: 16. 3. 2014 - 15. 3. 2020):

Doc. ThDr. David Tonzar, Th.D.
Mgr. Jan Kohout, Ph.D.
Mgr. David Hron (od 1.4.2020)
Mgr. Eva Mikulecká
Bc. Ivan Bařinka
Mgr. Růžena Adamová (od 1.4.2020)
Mgr. Vladimír Moravec (do 26.6.2019)
Vladislav Hána (od 28.8.2019)
ing. Mgr. Martin Mašita
Erik Šilhavý (od 1.4.2020)
Jan Boček
Mgr. Martin Samuel Charvát
PhDr. Boris Kobrle
Oldřich Nováček

Členové Diecézního revizního finančního výboru (funkční období 1. 10. 2018 – 30. 9. 2024):

Emílie Bubeníková
Ing. Michaela Gajdáčková
Ilona Holcová
Ing. Miroslava Studenovská
Mgr. Šárka Kubínová
ses. Petra Anne-Marie Kotková
ses. Marie Hánová
Mgr. Eva Mlezivová
Ing. Martina Hájková
ses. Hana Kašparová

Členové Diecézního kárného výboru (funkční období 1. 10. 2018 – 30. 9. 2024):

Mgr. Jan Daniel Došek
Mgr. Kateřina Poláková
Mgr. Lubomír Polinský
Jana Skořepová, DiS.
MUDr. Richard Krombholz
PhDr. Václav Červenka

Členové Církevního zastupitelstva zvolení za Pražskou diecézi CČSH (funkční období 1. 10. 2018 – 30. 9. 2024):

Mgr. Růžena Adamová
Mgr. Nelli Echtnerová
RNDr. Jan Jandus
Mgr. Jan Kohout, Ph.D.
JUDr. Jindřich Pelouch
Jana Skořepová, DiS.
JUDr. Jan Slunečko
Vojtěch Velíšek
Ing. Mgr. Martin Mašita
Mgr. Libuše Roytová
ses. Marie Hánová
Mgr. Martin Charvát (náhradník)
Mgr. Kateřina Ortmanová (náhradnice)

Členové Církevního kárného výboru zvolení za Pražskou diecézi CČSH (funkční období 1. 10. 2018 – 30. 9. 2024):

Mgr. Kateřina Poláková
JUDr. Stanislav Bernard (náhradník)

Členové Církevního revizního finančního výboru zvolení za Pražskou diecézi CČSH (funkční období 1. 10. 2018 – 30. 9. 2024):

Mgr. Eva Mlezivová (předsedkyně)
Ing. Martina Hájková (členka)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)
Krátký odkaz na článek (shURL): http://www.ccshpraha.cz/